Новини і оголошення

Колектив кафедри стоматології ФПО ДЗ "ДМА МОЗУ" вітає наукового керівника, д.мед.н., професора Глазунова Олега Анатолійовича та його аспіранта  Меладзе Ігоря Нісановича  з успішним захистом кандидатської дисертаційної роботи на тему "Клініко-експерементальне обґрунтування профілактики захворювань пародонта у хворих з аліментарно-конституційним ожирінням". Бажаэмо творчих успіхів та професійного росту!

16 листопада 2017 року  була проведена науково – практична конференція на тему «Актуальні проблеми стоматології» , яка була організована кафедрою стоматології ФПО на чолі з завідуючим кафедри д.мед.н., професором Глазуновим О.А.. Були заслухані доповіді : Президента Асоціації стоматологів України д.мед.н., професора Мазур І.П., доцента , к.мед.н. Семенова К.А., асистента, к.мед.н. Корнейчука О.Е.Колектив кафедри стоматології ФПО ДЗ ДМА вітає, доктора філософії медицини Семенова Костянтина Арнольдовича  з черговим професійним досягненням! Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2017р. №1367 йому було присуджено вчене звання доцента за спеціальністю "Стоматологія". 

Бажаємо подальших професійних успіхів, перемог і досягненнь, щастя, взаєморозуміння, терпіння і творчого натхнення!Співробітники кафедри стоматології ФПО ДЗ ДМА  на чолі с завідуючим кафедрою професором Глазуновим О.А. відвідали IV Національний український стоматологічний конгрес «Мультидисциплінарний підхід в діагностиці, лікуванні та профілактиці стоматологічних захворювань», який відбувся 20-21 жовтня 2017року в місті Києві. Все відбулося як на одному диханні: гарні доклади, велика кількість нової і цікавої інформації. Стоматологія не стоїть на місці, а молоде покоління йде в ногу з нею!

 SelectionFile type iconFile nameDescriptionSizeRevisionTimeUser
Comments